Více informací +420

602 378 876

Nyní se nacházíte: ÚvodProduktyPERGOLYVýsuvné pergolyPříslušenství k pergolámOsvětlení, zvuk a přídavné topné těleso

Osvětlení, zvuk a přídavné topné těleso

OSVĚTLENÍ

Všechny pergoly mohou mít v sobě zabudované LED osvětlení. LED osvětlení Vám umožní posedět pod pergolou i během večerních nebo brzkých ranních hodin. Doplňky je rovněž možné dodatečně nainstalovat na Vaši pergolu. Základní výběr je mezi teplým nebo studeným osvětlením, které vámm pomůže vyzvořit požadovanou atmosféru uvnitř pergoly. V mnoha pergolách je možné mít stmívatelné osvětlení, takže lze přizpůsobit intenzitu osvětlení dle situace.

 

Na výběr jsou tři základní typy osvětlení a to studené bílé osvětlení (5 000 K, vhodné např. pro četbu), teplé bílé osvětlení (3 000 K, vhodné pro posezení s přáteli) a RGB osvětlení (pouze horní osvětlení v rámu). Veškeré osvětlení je stmívatelné a rovněž je možné si vybrat z pěti základních typů instalace osvětlení (viz tabulka).

Pergoly Lagune a Toscane mají osvětlení zabudované do střešní konstrukce. Osvětlení Lagune Light je možné zabudovat do postranních kanálku Rooffix konstrukce. Rovněž můžete zvolit Lineo LED osvětlení, které je zabudované v lamelách u pergol série Camargue, Algarve a Algarve Roof. UpDown LED osvětlení je zabudované do rámu pergoly s možností natáčení světel nahoru a dolů a tím je možné vytvářet buď přímé nebo nepřímé osvětlení v rámci pergoly. Jedna pergola může mít maximálně dvě UpDown LED osvětlení. Toto světlo je možné jen u pergol Camargue, Algerve nebo Skye. U pergol Camargue a Skye je rovněž možné zabudovat Colomno LED osvětlení do sloupů podpírajících pergolu. Na každý sloupeček lze instalovat maximálně jeden pás s LED osvětlením na jehoo vnitřní stranu, tedy v každé pergole mohou být maximálně čtyři sloupečky osvětlené. Ještě existuje Toscane Light osvětlení, které může být buď teplé nebo studené a instaluje se do střešních profilů.

 

 

ZVUK A PŘÍDAVNÉ TOPNÉ TĚLESO

Reproduktory i topnou jednotku lze instalovat i dodatečně.

Reproduktory

Rozměry: výška 160 mm x 160 mm

- ploché panelové reproduktory s "Plane Wave" technologií

- 25 W RMS/25 W nejvyšší kapacita

- voděodolné (IP65)

 

Topná jednotka:

Rozměry: výška 160 mm x šířka 1 284 mm

Výkon: 2 600 W / topné těleso

Voděodolnost: IP65