Více informací +420

602 378 876

Nyní se nacházíte: ÚvodProduktyPERGOLYOtočné lamelyPříslušenství k pergolámVětruodolné rolety

Větruodolné rolety

Fixscreen® roleta

Fixscreen® technologie

Tato technologie zahrnuje důmyslný systém zipu, díky kterému je látka odolná proti větru v jakékoliv poloze a v uzavřeném stavu zabraňuje přístupu hmyzu do pergoly. Jedná se o jednoduchý princip, který spočívá v tom, že látka, která chrání proti slunečním paprskům, má speciální úpravu se symetrickým zipem. Proto je celá konstrukce pevně fixována dvěma bočními kanálky.

Connect&Go® technologie

Integrovaná Fixscreen roleta je doplněná o další, firmou Renson, patentovanou technologii - Connect&Go®, která umožňuje snazší instalaci a možnost odstranění válce s látkou při výměně rolety nebo motoru.

 

Integrovaná Fixscreen® roleta - Lagune® & Camargue®

Zabudováním vertikální Fixscreen® rolety s ochranou proti slunci a s průhledným oknem nebo bez něj lze vytvořit z pergoly další venkovní prostor, ve kterém budete chráněni proti slunci, dešti nebo větru.  Rolety jsou k dostání v 50 - ti barvách dle Vašeho výběru. Takto máte možnost dodat Vaší pergole osobní ráz a atmosféru dle Vašeho přání.

 

 

Camargue®: spodní lišta je skrytá v boxu

Profil rámu Camargue® je důmyslně vytvořen tak, aby se při svinutí rolet ukryla spodní lišta do boxu. Díky tomu působí celá pergola jako jednotný celek. Rolety je možné dobře zabudovat i dodatečně.

 

 

Fixscreen® 100EVO Slim F / Fixscreen® 150EVO F - Algarve® & Algarve® Roof

V případě, že si přejete uzavřít pergolu Algarve® po stranách, je možné kombinovat rolety Fixscreen® 100EVO Slim F a Fixscreen® 150EVO F. Tato kombinace umožňuje, aby box s ochrannou roletou proti slunci mohl být namontován pod profily rámu a tím došlo ke spojení základní konstrukce v jednotný celek.