Více informací +420

602 378 876

Nyní se nacházíte: ÚvodProduktyPERGOLYOtočné lamelyPříslušenství k pergolámOsvětlení, zvuk a přídavné topné těleso

Osvětlení, zvuk a přídavné topné těleso

OSVĚTLENÍ A ZVUK

Všechny pergoly mohou mít v sobě zabudované LED osvětlení a zvukový aparát. LED osvětlení Vám umožní posedět pod pergolou i během večerních nebo brzkých ranních hodin. Doplňky je rovněž možné dodatečně nainstalovat na Vaši pergolu.

 

Na výběr jsou tři základní typy osvětlení a to studené bílé osvětlení (5 000 K), teplé bílé osvětlení (3 000 K) a RGB osvětlení. Veškeré osvětlení je stmívatelné a rovněž je možné si vybrat z pěti základních typů instalace osvětlení (viz tabulka).

 

Lagune LED osvětlení se zabudovává do postranních kanálků v Rooffix Lagune. Colomno LED osvětlení je zabudované ve sloupcích pergoly Camargue. V rámci jedné pergoly Camargue lze mít maximálně 4 LED osvětlení (1 LED osvětlení pro každý sloupek). Lineo LED osvětlení je zabudované v lamelách u pergol série Camargue a Algarve. UpDown LED osvětlení je zabudované do rámu pergoly s možností natáčení světel nahoru a dolů a tím vytvářet buď přímé nebo nepřímé osvětlení v rámci pergoly. Jedna střešní konstrukce může zahrnovat maximálně dva moduly s UpDown LED osvětlením.

   

PŘÍDAVNÉ TOPNÉ TĚLESO

Rozměry: výška 160 mm x šířka 1 284 mm

Výkon: 2 600 W / topné těleso

Voděodolnost: IP65